ÖVRIGT / Diverse / Kuriosa 12275408
nr 1227 5408
Kuriosa
4 delar, Asien. Höjd: 4-13
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 januari 2019
kl 19:44:36
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr